zpět

O nás a čemu věříme

Od našeho založení v roce 1994 se v 5P AGENCY specializujeme na oblast direct marketingu a služby lettershopu. Bez nadsázky tak můžeme říct, že nás tisk, kompletace a balení adresných poštovních zásilek provází celý náš profesní život.

Navíc, navzdory současnému rozmachu chytrých technologií, online aplikací a chatovacích robotů, v budoucnost tištěné korespondence stále věříme. Jsme přesvědčeni, že si vždy zachová punc důvěryhodnosti. Je hmatatelná a zůstává nám déle na očích. Může vonět i vyvolat touhu dotknout se krásného papíru, někdy trhat, jindy mačkat. Všichni máme poštovní schránku a denně ji otevíráme – co kdyby nám někdo napsal.

A proto jsme stále na trhu a již přes 25 let vymýšlíme, jak zásilku zabalit, aby po otevření schránky zaujala, donutila adresáta k otevření a neskončila v koši. Je to naše práce, kterou máme rádi a která změnila původně malou rodinnou firmu v předního poskytovatele direct marketingových služeb v České republice. Jsme pyšní, že si nás nejvýznamnější společnosti a instituce opakovaně volí za svého dodavatele. Odpovědnost v jednání a schopnost dostát svým závazkům historicky patřilo a stále patří k dobrému jménu 5P AGENCY.

5 důvodů, proč si vybrat 5P Agency

  • Máme za sebou přes 25 let rozvoje a cenných zkušeností
  • Nabízíme komplexní servis i jednotlivé služby samostatně
  • Provozujeme osvědčený automatický systém pro příjem a zpracování dat
  • Máme vlastní tiskárny, balící stroje a tým loajálních zaměstnanců
  • Splňujeme nejpřísnější certifikace v oblasti bezpečnosti a řízení kvality

Bezpečnost a zpracování GDPR

Zákon o ochraně osobních údajů, nejrůznější nařízení Evropské unie a strach z vysokých pokut v poslední době vystrašil mnoho firem využívajících direct marketing. Od vašich poštovních rozesílek vás ale nic odrazovat nemusí.

Na rozdíl od e-mailu můžete poštovní zásilkou kontaktovat, koho chcete. Nepotřebujete k tomu předem žádný souhlas, databázi poštovních adres si můžete sami připravit nebo legálně koupit. Navíc nehrozí, že by vaši zásilku zastavil cestou nějaký antispamový filtr.

Také pokud jde o předávání dat a jejich zpracování, nemusíte se s námi ničeho obávat. Všechny naše procesy jsou nastaveny v souladu s aktuálním nařízením GDPR.

Navíc již od roku 2005 jsme držiteli certifikace pro systém procesního řízení QMS (aktuálně dle normy ČSN EN ISO 9001:2016) a v roce 2006 jsme se certifikovali dle systému řízení bezpečnosti informací ISMS (dnes prezentovaného normou ČSN ISO/IEC 27001:2014).

Přečtěte si také pravidla Bezpečnostní politiky ISMS a Politiky kvality 5P Agency

5P AGENCY je zakládajícím členem ADMEZ
(Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu).