zpět

Lettershop

Kompletace a balení je náš denní chléb

Lettershop 5P AGENCY, to jsou zkušenosti od roku 1995 a miliony zásilek ročně. Bezpečně zpracované, pečlivě zabalené a rychle odbavené. Díky našim zkušenostem a technologiím si poradíme se vším. Zajistíme, aby vaše materiály vždy dorazily ve správném provedení správnému příjemci.

Servisní zásilky kompletujeme na moderních automatických obálkovacích linkách rychle, levně a s maximální kontrolou. Řízení kompletace pomocí čárových kódů a zpětná kontrola je pro nás samozřejmostí.

Katalogy a časopisy balíme do čiré nebo barevné fólie na automatické lince s možností přikládání dalších tiskovin nebo reklamních předmětů. Fóliování je rychlý a ekonomický způsob balení, který navíc téměř neovlivní výslednou hmotnost zásilky a tím cenu poštovného.

Co neumí stroje, zvládnou naše šikovné ruce. Balíčky a tvarově atypické zásilky sice kompletujeme ručně, a to i ve velkých objemech, ale opět s maximální péčí a důrazem na kontrolu dat a obsahu.

Tip: Pořádáte soutěž nebo chcete poslat svým klientům dárek či vzorek? Poradíme vám s přepravním obalem a zařídíme postupnou i okamžitou rozesílku prostřednictvím České pošty nebo kurýrních společností.