zpět

Kreativní servis

Váš direct mail neskončí v koši

Představte svým zákazníkům nové služby či produkty prostřednictvím osobní zásilky a nenechte se při tom omezovat zažitými stereotypy. Zásilka musí zaujmout a podnítit zvědavost. Během krátké doby můžete otestovat účinnost připravované kampaně, na základě reakce cílové skupiny upravit obsah i obal zásilky a následně oslovit stovky, tisíce i desetitisíce adresátů.

Na rozdíl od e-mailu nepotřebujete k zasílání novinek žádný souhlas. Zároveň jasně víte, kdo je vaše cílová skupina a koho oslovujete.

Připravili jsme a zrealizovali již stovky kreativních kampaní, takže vám umíme poradit. Díky promyšlené personalizaci můžete připravit nabídku na míru jednotlivým klientům, různým regionům, přikládat unikátní slevové kódy, poukázky nebo přiřazovat nejbližší pobočky. V rámci jedné kampaně můžete využít klidně několik odlišných verzí dopisu. Navíc pro vás je to bez práce: naši specialisté zpracují databázi kontaktů, naprogramují personalizaci a vy jen potvrdíte správnost.

Nemáte čas se přípravou direct mailu zabývat? Společně vymyslíme vhodné texty, grafickou podobu a takové složení zásilky, které osloví stávající i nové zákazníky a přinese vám nové obchody. To vše za zlomek ceny, kterou by vás stálo call centrum, plošná inzerce nebo práce obchodních zástupců.

TIP: Chcete zvýšit úspěšnost vašeho projektu? Posílejte maximálně personalizované zásilky! Oslovíme vaše adresáty jménem, předvyplníme přiložené formuláře nebo přiřadíme konkrétního obchodního poradce s jeho kontaktními údaji a fotkou. Chcete víc? Přidáme osobní mapu s cestou na pobočku a výpočet vzdálenosti.