Hybridní Pošta

Hybridní pošta, transakční data, servisní komunikace – mnoho nejasných výrazů pro velmi jednoduchou věc: tištěnou komunikaci s vašimi zákazníky.
Nezávazně poptat
Hybridní Pošta

Postaráme se o vaši denní korespondenci

S námi celou agendu zvládnete snadno a hlavně bezpečně. Společně vše nastavíme přesně pro potřeby vaší organizace. Dopisy mohou být díky našim automatickým procesům odesílány každý den v libovolných počtech. Kromě každodenního tisku za vás vyřešíme také obálky, jejich potisk i skladování. A to vše za minimální produkční náklady.

Není důležité, zda potřebujete posílat výpisy, přehledy, upomínky, složenky nebo jiné dokumenty, které vám nařizuje zákon. Technické možnosti a zkušenosti, které máme, uvolní ruce vašim zaměstnancům pro jiné úkony, než je příprava, tisk a kompletace dopisů. Naše dlouhodobá spolupráce s největšími českými bankami a pojišťovnami je důkazem toho, že řešení 5P AGENCY fungují.

Potřebujete posílat zásilky doporučeně nebo mít uložené PDF kopie? To není problém. Zajistíme zabezpečené nahrávání do vašich elektronických archivů včetně sestav doporučených dopisů zaslaných v České republice i Evropě.

Nezávazně poptat

Vaše jméno *:

Předmět zprávy *:

Váš e-mail *:

Telefon (nepovinné):

Váš dotaz *

Děkujeme za dotaz

Odpovíme ihned jakmile to bude možné.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.