Databázový marketing

Práce našich dlouholetých databázových specialistů je stěžejní. Na počátku každého úspěšného direct mailu totiž stojí kvalitně zpracovaná a doplněná databáze kontaktů.
Nezávazně poptat
Databázový marketing

Vytáhneme z vaší zákaznické databáze absolutní maximum

Jen tak máte jistotu, že nevyhazujete své peníze oknem za nedoručitelné nebo duplikované zásilky. Zajišťujeme tvorbu, verifikaci a správu zákaznických databází nebo aktualizaci klientských dat v rámci loajalitních programů. Zajistíme pro vaši společnost také zpětnou vazbu, vyhodnocení účinnosti kampaní a zpracování vrácených zásilek.

Oslovení adresáta v 5. pádě považujeme za samozřejmost, na přání to může být i křestním jménem. Vlastníte-li síť poboček, prodejen nebo provozoven, můžeme do každého dopisu tisknout unikátní mapku doplněnou například o fotografii místa, kontakty nebo otevírací dobu.

Chcete oslovit potenciální zájemce, ale nemáte adresy? Také s tím vám pomůžeme. Na rozdíl od e-mailové rozesílky můžete prostřednictvím dopisu obeslat kohokoli. Na základě vašeho zadání vám připravíme databázi firemních adres na klíč. Vyberte si obor podnikání, velikost firmy, region a zbytek nechte na nás.

Nezávazně poptat

Vaše jméno *:

Předmět zprávy *:

Váš e-mail *:

Telefon (nepovinné):

Váš dotaz *

Děkujeme za dotaz

Odpovíme ihned jakmile to bude možné.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.